Naše stránky využívají cookies. Seznam cookies a jejich vymazání lze provést v nastavení prohlížeče. Souhlasím, zavřít upozornění.
info@servisprogastro.cz +420 604 837 461

Pronájem vybavení

Pro Vaše soukromé i firemní akce nabízíme k pronájmu grily, párty stany a gastro vybavení. Pro poptávku a cenovou nabídku můžete využít tyto stránky a celou akci si "naklikat".

 

Pronájem grilů

Pronajímáme zahradní grily se žulovou deskou s klasickým topením na dřevo, nebo na grilovací brikety. Při grilování na těchto žulových kamenech zůstává maso šťavnaté a nehrozí přepalování tuků ani spálení masa, uzenin, klobás, zeleniny. Dále pronajímáme grilovací stroj pro grilování prasátek, krůt, kuřat, gyrosu, špikovaných vepřových kýt a uzených vepřových kýt. Zajišťujeme grilování pro rodinné oslavy, firemní akce, restaurace, ... Ceny kalkulujeme na základě přání služeb a množství sortimentu, který si zákazník objedná.

 

Pronájem párty stanů

Pronajímáme a stavíme párty stany různých velikostí. Výhodou těchto stanů je jejich nízká hmotnost, nenáročnost na přepravu a rychlost rozložení a složení (párty stan rozloží 3 osoby za 30 min). Hlavní výhodou těchto párty stanů však je, že Vás nebudou zajímat rozmary počasí a proto budete slavit v suchu a s úsměvem.