Naše stránky využívají cookies. Seznam cookies a jejich vymazání lze provést v nastavení prohlížeče. Souhlasím, zavřít upozornění.
info@servisprogastro.cz +420 604 837 461

Catering

Nabízíme profesionální cateringové služby pro jakoukoliv příležitost. Zajišťujeme rodinné oslavy, svatby, společenské akce, firemní akce a školení, sportovní akce, … Pro naše zákazníky připravíme rozmanité gastronomické pochoutky (cukrářské, vegetariánské, masové, k přípravě na grilu, hotová jídla, …).

Pro poptávku a cenovou nabídku můžete využít tyto stránky a celou akci si "naklikat".

Oslovují nás zákazníci malých rodinných událostí i organizace a firmy, které plánují akce pro stovky osob. Vždy k našim zákazníkům přistupujeme individuálně a po konzultaci s nimi připravíme několik variant možného občerstvení (cateringu). Nabízíme i možnost pronájmu krásných prostor v partnerském penzionu "STARÁ POŠTA" v Nymburce. Naši zákazníci často využívají možnosti pronájmu našich párty stanů a gastro vybavení.
 

Penzion Na Staré poště v Nymburce

Na Staré poště je ideálním místem nejen pro svatby, ale můžete u nás uspořádat i rodinné oslavy, reuniony, křtiny, firemní večírky, školení, degustace nebo workshopy. Najdete nás v srdci města Nymburka v půvabném prostředí rozkvetlé zahrady. Věřte, že vám uspořádáme jedinečný zážitek, na který jen tak nezapomenete!

Adresa: Tyršova 226, 288 02 Nymburk
Telefon: 606 440 078
On-line: www.svatbynastareposte.cz, FB: @svatbystaraposta, IG: na_stare_poste

Zavítejte k nám do Nymburka :)